skip to Main Content
Necat & Zorlu LTD. |

Necat & Zorlu Ltd. olarak PVC-U Pis Su Borular, PVC-U Kanalizasyon Boruları, PVC-U Telefon Boruları, Polipropilen (PPR-C) Boruları, PPR-GF Kompozit Boruları, PVC-U Elektrik Tesisatı Boruları, Halogen Free elektrik Tesisatı Boruları, PVC-U Basınçlı Temiz Su Boruları, Polietilen Boruları, Polietilen Mandallı Yağmurlama Boruları, PE Telekomünikasyon Boruları ve Aksamları sektöründe lider kalabilmek için uygun fiyat ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak yüksek kaliteyi, en yeni teknoloji ve en iyi ürün ve hammaddeleri kullanarak, hizmetlerin her aşamasında kaliteyi kalıcı kılacak olan etkin bir kalite yönetim sisteminin kurulması ve sürekliliğinin sağlanması temel görevimizdir.

En iyi kalitenin en uygun maliyetle sunulması,
Satışlarımızdaki ihracat oranının arttırılması,
Kalite iyileştirme çalışmalarında bütün firma çalışanlarının katılımının sağlanması,
Kalitemizin müşterilerden gelen talepler doğrultusunda geliştirilmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması,
Piyasa koşullarını baz alarak ürün kalitesini düşürmeden kaliteli ve fiyat avantajlı ürünler üreterek ürün yelpazesinin genişletilmesi,
Tüm çalışanlarımıza sürekli eğitim verilerek çalışanların kendilerini geliştirmelerine ve verimliliklerini arttırmalarına imkan sağlanması,
İşletme kaynaklarının ve Enerjinin en verimli ve en etkin şekilde kullanılması,
Çevre duyarlılığına sahip olarak,
Yaptığımız her işin ilk seferde ve sürekli olarak doğru yapılmasının ve kalite iyileştirme çalışmalarında sürekliliğin sağlanmasının hedeflenmesi,

KURULUŞUMUZUN KALİTE POLİTİKASIDIR.

STANDARTLAR

ISO 9001:2008 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ,

bir ürünün üretimenden ya da hizmet sunumunda, müşterisine ulaştığı yere kadar her süreçte müşteri beklenti ve gereksinimlerini karşılayarak, tüm bu süreçlerin sürekli olması gerekliliğini ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir sistemdir.

ISO 9001:2008 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ, tüm kuruluşlarla, tipine, büyüklüğüne ve ürün cinsine bakılmaksızın uygulanabilen etkin bir kalite yönetim sistemidir.

ISO 14001:2009 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ

ISO 14001 Doğal Yapı ve Çevre özelliklerinin korunması için atılan bir adımdır. ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Standardı; sanayi kuruluşlarının faaliyetleri nedeniyle çevreye verdiği zararları en aza indiren, hammadde ve enerji tüketimini azaltarak finansal açıdan yarar sağlamalarına destek olan bir standarttır.

Günümüzde; birçok ürün ve hizmet kuruluşu, doğal çevreye uygun şartlarda çalışmak zorundadır.

OHSAS 18001 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ

OHSAS 18001, İş sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemleri için bir değerlendirme şartnamesidir. Şirketlerin sağlık ve güvenlik yükümlülüklerini etkin bir şeklide yerine getirme ihtiyaçlarına cevap verecek şeklide geliştirilmiştir.
Bir İş Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistem, OHSAS sorumluluklarının yönetimi için bir iskelet yapısı sağlamaktadır.
OHSAS Yönetim Sistemi, devamlı surette geliştirilen İşçi Sağlığı ve Güvenliği performansının ve kanunlara/tüzüklere uygunluğun sağlanması oluşumunu tanımlayan standartlara dayanmaktadır.

KALİTE SERTİFİKALARI

Back To Top